WRB2403LT-3WR2
WRB2403LT-3WR2
758.03 грн.
10 або більше: 742.87 грн.
100 або більше: 720.13 грн.
1000 або більше: 682.23 грн.
100 або більше: 720.13 грн.
1000 або більше: 682.23 грн.
DC-DC перетворювач 3 Вт 18-36 В(DC) 3.3 В(DC) 727 мА
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (лоток) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 3.3 В |
| Вихідний струм | 727 мА |
| Кількість виходів | 1 |
| Напруга живлення | 18...36 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Довжина | мм. |
| Ширина | мм. |
| Висота | мм. |
РУС
УКР







