DTD513ZETL
DTD513ZETL
21.78 грн.
10 або більше: 13.51 грн.
100 або більше: 8.53 грн.
1000 або більше: 5.73 грн.
100 або більше: 8.53 грн.
1000 або більше: 5.73 грн.
NPN digital transistor DTD513ZETL with built-in bias resistors, EMT3 / SOT-416 package, ROHM.
| Корпус | |
| Корпус | EMT3, SOT-416, SC-75A |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55...150 C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 pcs (tape) |
| Основні | |
| Гранична робоча частота | 260 MHz |
| Конфігурація | single, digital transistor |
| Напруга КЕ (максимальна) | 12 V |
| Потужність | 150 mW |
| Струм колектора | 500 mA |
| Тип | NPN |
РУС
УКР







