GWM120-0075P3-SL
GWM120-0075P3-SL
2394.51 грн.
10 або більше: 2346.62 грн.
100 або більше: 2274.78 грн.
1000 або більше: 2155.06 грн.
100 або більше: 2274.78 грн.
1000 або більше: 2155.06 грн.
MOSFET DIS.118A 75V N-CH ISOPLUS-DIL-SL TRENCH SMT
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS-DIL |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 118 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 36 шт. (BOX) |
| Основні | |
| Опір відкр. каналу | 3.7 мОм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCH |
| Час відновлення | 70 нс |
| Напруга | 75 В |
РУС
УКР







