IRF7805PBF
IRF7805PBF
50.71 грн.
10 або більше: 49.70 грн.
100 або більше: 48.18 грн.
1000 або більше: 45.64 грн.
100 або більше: 48.18 грн.
1000 або більше: 45.64 грн.
MOSFET DIS.13A 30V N-CH SO8
| Корпус | |
| Корпус | SOIC-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 13 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9.2 мОм |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HEXFET |
| Напруга | 30 В |
РУС
УКР







