IRFPF30PBF
IRFPF30PBF
270.02 грн.
10 або більше: 174.81 грн.
100 або більше: 169.46 грн.
1000 або більше: 160.54 грн.
100 або більше: 169.46 грн.
1000 або більше: 160.54 грн.
MOSFET DIS.3.6A 900V N-CH TO247-3 POWER THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 3.6 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 3.7 Ом |
| Потужність | 125 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 650 нс |
| Напруга | 900 В |
РУС
УКР






