IRLML6244TRPBF
IRLML6244TRPBF
5.33 грн.
10 або більше: 4.67 грн.
100 або більше: 4.44 грн.
1000 або більше: 4.09 грн.
100 або більше: 4.44 грн.
1000 або більше: 4.09 грн.
N-канальний MOSFET IRLML6244TRPBF, корпус SOT-23-3, виробник Taiwan Semiconductor.
| Корпус | |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ... 150°C |
| Струм | |
| Струм | 6,3 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт (в стрічці) |
| Основні | |
| Заряд затвора | 8.9 нКл |
| Опір відкр. каналу | 0,021 Ом |
| Потужність | 1,3 Вт |
| Структура | N-канал |
| Напруга | 20 В |
РУС
УКР






