IXFH22N60P3
IXFH22N60P3
361.54 грн.
10 або більше: 340.54 грн.
100 або більше: 330.11 грн.
1000 або більше: 312.74 грн.
100 або більше: 330.11 грн.
1000 або більше: 312.74 грн.
MOSFET DIS.22A 600V N-CH TO247-3 HIPERFET THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 22 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 360 мОм |
| Потужність | 500 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR3 |
| Час відновлення | 250 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР






