IXFH26N100X
IXFH26N100X
936.21 грн.
10 або більше: 917.48 грн.
100 або більше: 889.40 грн.
1000 або більше: 842.59 грн.
100 або більше: 889.40 грн.
1000 або більше: 842.59 грн.
MOSFET DIS.26A 1000V N-CH TO247AD ULTRA JUNCTION
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 26 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 320 мОм |
| Потужність | 860 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 220 нс |
| Напруга | 1000 В |
РУС
УКР






