IXFK64N60P3
IXFK64N60P3
897.71 грн.
10 або більше: 881.02 грн.
100 або більше: 854.05 грн.
1000 або більше: 809.10 грн.
100 або більше: 854.05 грн.
1000 або більше: 809.10 грн.
MOSFET DIS.64A 600V N-CH TO-264 POLAR3
| Корпус | |
| Корпус | TO-264 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 64 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 100 мОм |
| Потужність | 1130 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR3 |
| Час відновлення | 250 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







