IXFP10N80P
Виробник: Ixys
Артикул: IXFP10N80P
Доступно: Немає пропозицій
MOSFET DIS.10A 800V N-CH TO220 HIPERFET THT
Корпус
Корпус TO-220
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -55°C~+150°C
Струм
Струм 10 А
Упаковка
Упаковка 50 шт. (TUBE)
Основні
Конфігурація одиночний
Опір відкр. каналу 1.1 Ом
Потужність 300 Вт
Структура N-канал
Технологія HIPERFET
Час відновлення 200 нс
Напруга 800 В