IXFP16N60P3
IXFP16N60P3
278.40 грн.
10 або більше: 275.36 грн.
100 або більше: 266.93 грн.
1000 або більше: 252.88 грн.
100 або більше: 266.93 грн.
1000 або більше: 252.88 грн.
MOSFET DIS.16A 600V N-CH TO220 POLAR3 THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 16 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 470 мОм |
| Потужність | 347 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR3 |
| Час відновлення | 250 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







