IXFQ24N60X
IXFQ24N60X
388.60 грн.
10 або більше: 371.36 грн.
100 або більше: 359.99 грн.
1000 або більше: 341.04 грн.
100 або більше: 359.99 грн.
1000 або більше: 341.04 грн.
MOSFET DIS.24A 600V N-CH TO3P HIPERFET THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-3P |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 24 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 175 мОм |
| Потужність | 400 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 140 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







