IXFQ50N50P3
IXFQ50N50P3
528.68 грн.
10 або більше: 518.11 грн.
100 або більше: 502.25 грн.
1000 або більше: 475.82 грн.
100 або більше: 502.25 грн.
1000 або більше: 475.82 грн.
MOSFET DIS.50A 500V N-CH TO3P HIPERFET THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-3P |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 50 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 125 мОм |
| Потужність | 960 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 250 нс |
| Напруга | 500 В |
РУС
УКР







