IXFQ72N30X3
IXFQ72N30X3
654.75 грн.
10 або більше: 591.14 грн.
100 або більше: 573.04 грн.
1000 або більше: 542.88 грн.
100 або більше: 573.04 грн.
1000 або більше: 542.88 грн.
MOSFET DIS.72A 300V N-CH TO-3P ULTRA JUNCTION
| Корпус | |
| Корпус | TO-3P |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 72 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 15 мОм |
| Потужність | 390 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 100 нс |
| Напруга | 300 В |
РУС
УКР







