IXFT400N075T2
IXFT400N075T2
1085.24 грн.
10 або більше: 1073.01 грн.
100 або більше: 1040.16 грн.
1000 або більше: 985.42 грн.
100 або більше: 1040.16 грн.
1000 або більше: 985.42 грн.
MOSFET DIS.400A 75V N-CH TO268(D2BAK) TRENCHT2
| Корпус | |
| Корпус | TO-268 (D3PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 400 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 2.3 мОм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | GIGAMOS |
| Час відновлення | 77 нс |
| Напруга | 75 В |
РУС
УКР







