IXTA10N60P
IXTA10N60P
218.89 грн.
10 або більше: 214.52 грн.
100 або більше: 207.95 грн.
1000 або більше: 197.00 грн.
100 або більше: 207.95 грн.
1000 або більше: 197.00 грн.
MOSFET DIS.10A 600V N-CH TO263(D2PAK) POLAR SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 10 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 740 мОм |
| Потужність | 200 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR |
| Час відновлення | 500 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







