IXTA42N25P
IXTA42N25P
250.69 грн.
10 або більше: 247.57 грн.
100 або більше: 239.99 грн.
1000 або більше: 227.36 грн.
100 або більше: 239.99 грн.
1000 або більше: 227.36 грн.
MOSFET DIS.42A 250V N-CH TO263(D2PAK) POLARHT
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 42 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 84 мОм |
| Потужність | 300 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLARHT |
| Час відновлення | 200 нс |
| Напруга | 250 В |
РУС
УКР







