IXTA96P085T
IXTA96P085T
396.98 грн.
10 або більше: 350.52 грн.
100 або більше: 339.78 грн.
1000 або більше: 321.90 грн.
100 або більше: 339.78 грн.
1000 або більше: 321.90 грн.
MOSFET DIS.96A 85V P-CH TO263(D2PAK) TRENCHP SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 96 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 13 мОм |
| Потужність | 298 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | TRENCHP |
| Час відновлення | 55 нс |
| Напруга | 85 В |
РУС
УКР







