IXTH120P065T
IXTH120P065T
478.18 грн.
10 або більше: 435.14 грн.
100 або більше: 421.82 грн.
1000 або більше: 399.62 грн.
100 або більше: 421.82 грн.
1000 або більше: 399.62 грн.
MOSFET DIS.120A 65V P-CH TO-247AD TRENCHP
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 120 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 10 мОм |
| Потужність | 298 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | POLARP |
| Час відновлення | 53 нс |
| Напруга | 65 В |
РУС
УКР






