IXTH2R4N120P
IXTH2R4N120P
509.11 грн.
10 або більше: 503.35 грн.
100 або більше: 487.94 грн.
1000 або більше: 462.26 грн.
100 або більше: 487.94 грн.
1000 або більше: 462.26 грн.
MOSFET DIS.2.4A 1200V N-CH TO-247AD POLAR
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 2.4 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 6.5 Ом |
| Потужність | 125 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR |
| Час відновлення | 920 нс |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР






