IXTH340N04T4
IXTH340N04T4
360.24 грн.
10 або більше: 356.20 грн.
100 або більше: 345.29 грн.
1000 або більше: 327.12 грн.
100 або більше: 345.29 грн.
1000 або більше: 327.12 грн.
MOSFET DIS.340A 40V N-CH TO247AD TRENCHT4
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 340 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 1.9 мОм |
| Потужність | 480 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHT4 |
| Час відновлення | 43 нс |
| Напруга | 40 В |
РУС
УКР






