IXTP130N10T
IXTP130N10T
183.96 грн.
10 або більше: 181.54 грн.
100 або більше: 175.98 грн.
1000 або більше: 166.72 грн.
100 або більше: 175.98 грн.
1000 або більше: 166.72 грн.
MOSFET DIS.130A 100V N-CH TO220 TRENCHMV THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 130 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9.1 мОм |
| Потужність | 360 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHMV |
| Час відновлення | 67 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







