IXTP140N055T2
IXTP140N055T2
295.16 грн.
10 або більше: 291.78 грн.
100 або більше: 282.85 грн.
1000 або більше: 267.96 грн.
100 або більше: 282.85 грн.
1000 або більше: 267.96 грн.
MOSFET DIS.140A 55V N-CH TO220AB TRENCHT2
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 140 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 5.4 мОм |
| Потужність | 250 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHT2 |
| Напруга | 55 В |
РУС
УКР







