IXTQ460P2
IXTQ460P2
379.43 грн.
10 або більше: 311.12 грн.
100 або більше: 301.59 грн.
1000 або більше: 285.72 грн.
100 або більше: 301.59 грн.
1000 або більше: 285.72 грн.
MOSFET DIS.24A 500V N-CH TO3P POLARP2 THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-3P |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 24 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 270 мОм |
| Потужність | 480 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLARP2 |
| Час відновлення | 400 нс |
| Напруга | 500 В |
РУС
УКР







