IXTT82N25P
IXTT82N25P
411.80 грн.
10 або більше: 478.09 грн.
100 або більше: 463.45 грн.
1000 або більше: 439.06 грн.
100 або більше: 463.45 грн.
1000 або більше: 439.06 грн.
MOSFET DIS.82A 250V N-CH TO268(D2PAK) POLARHT
| Корпус | |
| Корпус | TO-268 (D3PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 82 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 35 мОм |
| Потужність | 500 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLARHT |
| Час відновлення | 200 нс |
| Напруга | 250 В |
РУС
УКР







