LSIC1MO120E0120
LSIC1MO120E0120
1021.44 грн.
10 або більше: 999.75 грн.
100 або більше: 969.15 грн.
1000 або більше: 918.14 грн.
100 або більше: 969.15 грн.
1000 або більше: 918.14 грн.
MOSFET SIL.CARB.DIS.27A 1200V N-CH TO247
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 27 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 120 мОм |
| Потужність | 139 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | ENHANCEMENT(SiC) |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







