MMIX1F360N15T2
MMIX1F360N15T2
3289.24 грн.
10 або більше: 3251.88 грн.
100 або більше: 3152.33 грн.
1000 або більше: 2986.42 грн.
100 або більше: 3152.33 грн.
1000 або більше: 2986.42 грн.
MOSFET DIS.235A 150V N-CH 24SMPD TRENCHT2
| Корпус | |
| Корпус | SMPD-24 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 235 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 20 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 4.4 мОм |
| Потужність | 680 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | GIGAMOS |
| Час відновлення | 150 нс |
| Напруга | 150 В |
РУС
УКР







