NDS8434
NDS8434
20.48 грн.
10 або більше: 20.08 грн.
100 або більше: 19.46 грн.
1000 або більше: 18.44 грн.
100 або більше: 19.46 грн.
1000 або більше: 18.44 грн.
MOSFET DIS.6.5A 20V P-CH SOIC8 ENHANCEMENT SMT
| Корпус | |
| Корпус | SOIC-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 6.5 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 35 мОм |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | ENHANCEMENT |
| Напруга | 20 В |
РУС
УКР







