NTTFS4928NTAG
NTTFS4928NTAG
47.56 грн.
10 або більше: 29.20 грн.
100 або більше: 19.24 грн.
1000 або більше: 11.11 грн.
100 або більше: 19.24 грн.
1000 або більше: 11.11 грн.
N-channel Power MOSFET NTTFS4928NTAG, корпус WDFN8 / u8FL, виробник ON Semiconductor.
| Корпус | |
| Корпус | WDFN8 / u8FL |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ... 150°C |
| Струм | |
| Струм | 37 A |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1500 шт. (Tape & Reel) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9 mOhm |
| Потужність | 20.8 W |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 20 нс |
| Напруга | 30 V |
РУС
УКР







