NVMTS1D5N08H
NVMTS1D5N08H
247.63 грн.
10 або більше: 242.68 грн.
100 або більше: 235.24 грн.
1000 або більше: 222.86 грн.
100 або більше: 235.24 грн.
1000 або більше: 222.86 грн.
MOSFET DIS.273A 80V N-CH 8-DFNW
| Корпус | |
| Корпус | DFNW-8 (8.3x8.4) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 273 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 1.16 мОм |
| Потужність | 258 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 75 нс |
| Напруга | 80 В |
РУС
УКР






