P126FP10SNK-5071
P126FP10SNK-5071
238.70 грн.
10 або більше: 233.92 грн.
100 або більше: 226.76 грн.
1000 або більше: 214.83 грн.
100 або більше: 226.76 грн.
1000 або більше: 214.83 грн.
MOSFET POWER 126A 100V N-CH SMT AUTOMOTIV
| Корпус | |
| Корпус | SC-83 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +175°C |
| Струм | |
| Струм | 126 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 3.8 мОм |
| Потужність | 238 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 68 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







