P54B4SN-5071
P54B4SN-5071
37.86 грн.
10 або більше: 37.10 грн.
100 або більше: 35.96 грн.
1000 або більше: 34.07 грн.
100 або більше: 35.96 грн.
1000 або більше: 34.07 грн.
MOSFET POWER 54A 40V N-CH TO252AA
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 54 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 5 мОм |
| Потужність | 44 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 41 нс |
| Напруга | 40 В |
РУС
УКР







