P88FP10SN-5071
P88FP10SN-5071
130.84 грн.
10 або більше: 128.22 грн.
100 або більше: 124.30 грн.
1000 або більше: 117.76 грн.
100 або більше: 124.30 грн.
1000 або більше: 117.76 грн.
MOSFET POWER 88A 100V N-CH SMD
| Корпус | |
| Корпус | FP |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 88 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 6.1 мОм |
| Потужність | 178 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 58 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







