PJL9433A_R2_00001
PJL9433A_R2_00001
18.76 грн.
10 або більше: 18.39 грн.
100 або більше: 17.83 грн.
1000 або більше: 16.89 грн.
100 або більше: 17.83 грн.
1000 або більше: 16.89 грн.
MOSFET DIS.3.2A 60V P-CH SOP-8 SMT
| Корпус | |
| Корпус | SOP-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 3.2 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2500 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 110 мОм |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | ENHANCEMENT |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







