R0.25D12-1209/H-R
Виробник: RECOM
Артикул: R0.25D12-1209/H-R
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 0.25 Вт 12 В(DC) +/-9 В(DC) +/-14 мА SMD12P
Корпус
Корпус SMD-12
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C
Упаковка
Упаковка 500 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Вихідна напруга 9 В
Вихідний струм +/-14 мА
Кількість виходів 2
ККД 60-70%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 12 В
Потужність 0.25 Вт
Довжина 15.2 мм.
Ширина 10.7 мм.
Висота 7 мм.