R0.5D10-0505/P-R
Виробник: RECOM
Артикул: R0.5D10-0505/P-R
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 0.5 Вт 5 В(DC) +/-5 В(DC) +/-50 мА SMD10P
Корпус
Корпус SMD-10
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C
Упаковка
Упаковка 500 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм +/-50 мА
Кількість виходів 2
ККД 79%
Напруга ізоляції 1000 В
Напруга живлення 5 В
Потужність 0.5 Вт
Довжина 15.2 мм.
Ширина 10.7 мм.
Висота 7 мм.