REC5-243.3SRWZ/H6/A/M/X2
Виробник: RECOM
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 5 Вт 9-36 В(DC) 3.3 В(DC) 1 А DIP24
Корпус
Корпус DIP-24
Монтаж
Монтаж THT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+75°C
Упаковка
Упаковка 15 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм 1 А
Кількість виходів 1
ККД 76%
Напруга ізоляції 6000 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 5 Вт
Довжина 32 мм.
Ширина 20.3 мм.
Висота 10.2 мм.