RP120Q-11012SRW/N-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP120Q-11012SRW/N-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 120 Вт 40-160 В(DC) 12 В(DC) 11 А Qu Аrt Bri
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C (Зі зниженням номінальних показників)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 11 А
Кількість виходів 1
ККД 88%
Напруга ізоляції 3000 В
Напруга живлення 40...160 В
Потужність 120 Вт
Довжина 57.9 мм.
Ширина 36.8 мм.
Висота 18.8 мм.