RPM30-4815DEW
Виробник: RECOM
Артикул: RPM30-4815DEW
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 30 Вт 18-75 В(DC) +/-15 В(DC) +/-1 А
Монтаж
Монтаж Провода
Упаковка
Упаковка 1 шт. (коробка)
Основні
Вихідна напруга 15 В
Вихідний струм +/-1 А
Кількість виходів 2
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 18...75 В
Потужність 30 Вт
Довжина 101.6 мм.
Ширина 57.15 мм.
Висота 19 мм.