RSH2-3.324S/H2
Виробник: RECOM
Артикул: RSH2-3.324S/H2
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 2 Вт 3.3 В(DC) 24 В(DC) 83 мА DIP14
Корпус
Корпус DIP-14
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+80°C
Упаковка
Упаковка 25 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 24 В
Вихідний струм 83 мА
Кількість виходів 1
ККД 80%
Напруга ізоляції 2000 В
Напруга живлення 3.3 В
Потужність 2 Вт
Довжина 18.9 мм.
Ширина 17.2 мм.
Висота 8.7 мм.