SQ2361ES-T1_GE3
SQ2361ES-T1_GE3
29.39 грн.
10 або більше: 28.80 грн.
100 або більше: 27.92 грн.
1000 або більше: 26.45 грн.
100 або більше: 27.92 грн.
1000 або більше: 26.45 грн.
MOSFET P-CH 60V 2.8A SSOT23
| Корпус | |
| Корпус | SOT-23 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 2.8 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 130 мОм |
| Потужність | 2 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | TRENCH FET |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР






