STM32F205RET6
Виробник: STMicroelectronics
Артикул: STM32F205RET6
Доступно: 347
Доступні варіанти
  • виконання - LQFP-корпус з 64 виводами, під поверхневий монтаж;
  • загальне число контактів введення/виведення - 51;
  • допустима напруга живлення - від 1.8 вольт до 3.6 вольт;
  • підтримуються зовнішні кварци/осцилятори на частоти від 4 МГц до 26 МГц, є внутрішній додатковий RC-генератор (відкалібрований на 16 МГц), RTC на 32 кГц;
  • штатна частота внутрішнього тактування - до 120 МГц (продуктивність до 150 DMIPS, в середньому 1.25 DMIPS/MHz по стандартному тесту Dhrystone версії 2.1);
  • flash-пам'ять на кристалі ємністю 512 Кб;
  • статичне ОЗУ на кристалі ємністю 132 Кб;
  • контролер пам'яті з підтримкою зовнішньої CompactFlash, PSRAM/SRAM, NAND/NOR;
  • контролер LCD (підтримка режимів 6800/8080);
  • моніторинг стану живлення (BOR, PVD, PDR, POR);
  • два ЦАП з оптимізацією під вихід стерео аудіо, розрядністю 12 біт;
  • багатофункціональний 16-канальний контролер DMA;
  • дванадцять універсальних 16-бітних таймерів (включаючи два таймера з PWM-виходом);
  • генератор випадкових чисел RNG;
  • пристрій підрахунку CRC;
  • стандартний набір комунікаційних інтерфейсів - UART/SPI/I2C, IrDA/LIN, CAN, MMC;
  • унікальний ідентифікатор розрядністю 96 біт;
  • вбудовані засоби налагодження - Serial wire debug (SWD), JTAG, Cortex-M3 Macrocell™;
Корпус
Корпус LQFP-64
Робоча температура
Робоча температура -40°C ... 85°C
Упаковка
Упаковка 960 шт
Основні
Зв'язок CAN, I²C, IrDA, LIN, MMC, SPI, UART/USART, USB OTG
Кількість входів/виходів 51
Напруга живлення 1,8...3,6 В
Об'єм EEPROM -
Об'єм RAM 132К x 8
Осцилятор Внутрішній
Перетворювачі даних A/D 16x12b; D/A 2x12b
Периферійні пристрої Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Розмір програмної пам'яті 512КБ (512К x 8)
Розрядність 32 біт
Тактова частота 120 МГц