STW45NM60
STW45NM60
531.02 грн.
10 або більше: 490.72 грн.
100 або більше: 475.70 грн.
1000 або більше: 450.66 грн.
100 або більше: 475.70 грн.
1000 або більше: 450.66 грн.
MOSFET DIS.45A 650V N-CH TO247-3
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 45 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 1 шт. () |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 90 мОм |
| Потужність | 417 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | MDMESH |
| Час відновлення | 508 нс |
| Напруга | 650 В |
РУС
УКР






