SUD50P06-15-GE3
SUD50P06-15-GE3
157.89 грн.
10 або більше: 154.21 грн.
100 або більше: 149.49 грн.
1000 або більше: 141.62 грн.
100 або більше: 149.49 грн.
1000 або більше: 141.62 грн.
MOSFET DIS.50A 60V P-CH TO252(DPAK) TRENCHFET SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 50 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 12 мОм |
| Потужність | 113 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | TRENCH FET |
| Час відновлення | 45 нс |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







