TK7P65W,RQ
TK7P65W,RQ
87.03 грн.
10 або більше: 85.29 грн.
100 або більше: 82.68 грн.
1000 або більше: 78.33 грн.
100 або більше: 82.68 грн.
1000 або більше: 78.33 грн.
MOSFET DIS.6.8A 650V N-CH DPAK
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 6.8 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 660 мОм |
| Потужність | 60 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | DTMOSIV |
| Час відновлення | 180 нс |
| Напруга | 650 В |
РУС
УКР







