ON Semiconductor - енергія молодості плюс точний розрахунок

ON Semiconductor

Незважаючи на те, що компанія ON Semiconductor була заснована відносно недавно (в 1999-му, як похідна від підрозділу Motorola Semiconductor Products), її продумана тактика завоювання собі "місця під сонцем" на світовому напівпровідниковому ринку вельми показова - за минулі роки компанія досягла того, чого іншим не вдавалося зробити і за багато десятиліть. Перераховувати всі придбання компанії на цьому шляху особливого сенсу не має (список вийде довгий, більше двадцяти пунктів) - але пару знакових і дещо недавніх подій потрібно згадати: це купівля SANYO Semiconductor в 2011-му, укладення угоди про стратегічне партнерство з Fujitsu Semiconductor в 2014 -му і завершення злиття з "легендою" напівпровідникової галузі та однією з найстаріших компаній світу Fairchild Semiconductor в 2016-му.

Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Фенікс (Арізона), станом на 2015-ий рік число її працівників наближалося до двадцяти п'яти тисяч, а сумарний дохід за той же рік досяг майже 3.5 мільярдів доларів. Існуючі виробничі потужності ON Semiconductor розкидані по всьому світу - від США і Китаю до Японії, Філіппін і Малайзії (є навіть відділення в країнах "колишніх членів РЕВ" - в Чехії та Словаччині). Майже десяту частину своїх доходів компанія цільовим чином направляє в НДДКР, намагаючись першої задовольнити не тільки зростаючі, а й швидко мінливі запити світових споживачів напівпровідникової продукції.

Скласти актуальний і вичерпний список всього різноманіття виробленої ON Semiconductor продукції ледве можливо, але найбільш значущі напрямки можна виділити і перерахувати:

Продукція ON Semiconductor в каталозі LivEn

Ливен | Designed for Liv Energy