UTT20N10L-TA3-T
UTT20N10L-TA3-T
18.41 грн.
10 або більше: 18.04 грн.
100 або більше: 17.49 грн.
1000 або більше: 16.57 грн.
100 або більше: 17.49 грн.
1000 або більше: 16.57 грн.
MOSFET DIS.20A 100V N-CH TO220 POWER THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 20 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 120 мОм |
| Потужність | 62.5 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







