Компанія Лівен і MikroElektronika уклали дистриб'юторську угоду

MikroElektronika

 

Компанія Лівен уклала дистриб'юторську угоду з MikroElektronika D.O.O. Тепер продукція MikroE буде доступна з нашого складу і під замовлення.

«Мікроелектроніка» була заснована на простій ідеї. Компанія хоче надати програмні і апаратні засоби, які економлять час наших колег-інженерів і допомагають їм швидко виконувати роботу. Їх мета зробити електроніку зрозумілою, донести її до простих людей і допомогти їм поліпшити своє життя. У цій подорожі вони розробили складні, потужні, красиво оформлені і, що найголовніше, прості у використанні пристрої. Продукція включає в себе плати для розробників, компілятори, плати разширения, додаткове програмне забезпечення і книги для всіх основних мікроконтролерних архітектур.

З самого початку «Мікроелектроніка» була визнана більшістю висококласних компаній, що випускають мікроконтролери і інші компоненти. Є офіційними партнерами Microchip, NXP, Texas Instruments, STmicroelectronics, Cypress semiconductors, TELIT Wireless Solutions, Quectel Wireless Solutions, u-blox і членами ARM connected community і Imagination Community.

MikroElektronika отримала сертифікацію системи менеджменту якості (СМЯ) ISO 9001: 2015 року, сертифікат системи управління інформаційною безпекою (ISMS) ISO 27001: 2013, сертифікат системи екологічного менеджменту ISO 14001: 2004, сертифікат OHSAS 18001: 2008 cистеми управління охороною праці.

У компанії є пристрасть до якості. Персонал компанії робить те, що любить і любить, що робить!

  • Компанія Лівен і MikroElektronika уклали дистриб'юторську угоду